Vlastnosti a funkce Money S3

Ekonomický systém Money S3 je komplexní účetní a ekonomický software pro malé a střední firmy z řad fyzických i právnických osob.

Pro koho je Money S3 určeno?

Money umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace.

Co vše Money S3 obsahuje?

Účetní program Money S3 je modulárním systémem. Základem je modul daňové evidence (jednoduchého účetnictví) nebo podvojného účetnictví s adresářem a fakturací. V základní verzi dále naleznete evidenci majetku, knihu jízd, editor tiskových formulářů, import a export dat, homebanking a další. Ke každému kompletu účetního programu Money S3 vždy získáváte zcela zdarma i Editor tiskových sestav a modul Intrastat.

Ovládání systému

Navigátor - Účetní deník

Jednoduchost a přehlednost

Uživatelské rozhraní účetního programu Money S3 obsahuje ovládací prvky v kombinaci s  technologií "Aktivní pracovní plochy" (APP), díky které si nastavíte program tak, že jeho nejpoužívanější funkce vyvoláte jediným kliknutím myši. Vzhled prostředí lze měnit díky podpoře tzv. "skinů".

Rychlost vkládání dat

Jedním z hlavních požadavků je rychlost vkládání dat. V účetním programu Money S3 jsou definovány tzv. typy dokladů (inteligentní šablony), které za vás vyplní nejčastěji používaná políčka a vy pak doplníte pouze zbývající data.

Přijaté faktury

Snadné vyhledávání a třídění

Při práci potřebujete rychle nalézt požadovaný údaj, například vystavenou fakturu. Jedním kliknutím myši si můžete vybraný seznam dokladů nechat setřídit podle zvoleného sloupce. Pokud pak začnete na klávesnici vypisovat hledaný údaj v tomto sloupci (např. adresu nebo číslo dokladu), Money S3 vám samo dohledá patřičný záznam.

Komfortní filtrování dat

Často je třeba vybrat pouze omezenou množinu dat, vyhovující zadaným podmínkám (např. vystavené faktury se zbývající úhradou nad určitou částku). Filtr vám umožňuje snadno definovat podmínku pro vytřídění dat. Často používané filtry si můžete uložit a kdykoli ihned vyvolat.  Průvodce tiskem daně z přidané hodnoty

Nápověda, průvodce, tipy a nástěnka

Nápověda vám podá informace o zamýšlené operaci. Řádky seznamů jsou opatřeny přehlednými značkami, které určují stav dokladu (např. "neuhrazený"). Průvodci poskytují přehlednou nápovědu v okamžicích, kdy vykonáváte činnost složenou z více kroků - například stažení výpisu z účtu nebo tisk přiznání k DPH.

Na Nástěnku si můžete umísťovat pracovní poznámky a vzkazy i mezi jednotlivými uživateli v rámci počítačové sítě.

Vaše pozice: Úvod >> Vlastnosti