Demoverze Money S3

Pro vyzkoušení funkčnosti účetního programu Money S3 poskytuje Cígler software zdarma demoverzi - Money S3 Start. Money S3 Start umožňuje plnohodnotné účtování, je omezena počtem záznamů. V klidu si můžete vyzkoušet všechny funkce programu a rozhodnout se, zda je tento software vhodný pro Vaše potřeby.

Money S3 Start přijde vhod také začínajícím podnikatelům a firmám, kteří nechtějí investovat do pořízení plné verze programu Money. Při rozjezdu podnikání můžete zdarma začít pracovat s bezplatnou variantou a na plnou verzi přejít kdykoli později.

Pořízená data lze po zakoupení licence převést do ostré verze.

Součástí Money S3 Start je i Money S3 Kasa Standard.

Stáhnout demoverzi Money S3 Start z internetu

Upozornění: Pro stáhnutí souborů ve formátu PDF klepněte pravým tlačítkem myši na odkaz pro stáhnutí a zvolte "Uložit cíl jako ..." Když klepnete na odkaz levým tlačítkem myši, začne se dokument otevírat přímo ve vašem prohlížeči, což může vzhledem k velikostem souborů trvat velmi dlouho.

Stáhnout Money S3 Start (samorozbalovací EXE soubor, cca 180 MB). Ekonomický systém. Stáhněte si instalační soubor pomocí tohoto odkazu a spusťte ho.
Klepnout pravým tlačítkem myši a stáhnout příručku Instalujeme Money S3 (formát PDF, cca 2 MB)
Klepnout pravým tlačítkem myši a stáhnout příručku Začínáme s Money S3 (formát PDF, cca 3 MB)
Klepnout pravým tlačítkem myši a stáhnout příručku Pracujeme s Money S3 (formát PDF, cca 7 MB)

Money S3 START obsahuje

Omezení Money S3 Start

Money S3 Start je volně použitelná s těmito limity (po registraci):

Po překročení limitu budou tiskové sestavy označeny jako NEPLATNÉ. Po zakoupení jakékoli plné verze lze pořízená data převést a pokračovat bez omezení.

Registrace Money S3 Start

Pro dosažení še uvedených limitů je nutné Money S3 Start zdarma zaregistrovat. Stiskněte při spuštění programu tlačítko Registrace a postupujte podle pokynů v průvodci registrací.

Vaše pozice: Úvod >> Demoverze