Money a FastCentrik internetový obchod - sleva 30%

FastCentrik logo

Internetový obchod FastCentrik a ekonomický systém Money S3 představují ideální nástroj pro obchodování na internetu. Oba systémy je totiž velmi snadné propojit a zajistit tak vzájemnou výměnu dat. Zásadním způsobem se tak sníží provozní režie související s provozem e-shop řešení a eliminuje se vznik zbytečných chyb vzniklý působením lidského faktoru.

Klientům využívajícím e-shop systém FastCentrik nabízíme možnost napojení internetového obchodu na Money S3. Propojení je realizováno pomocí modulu Eshop konektor.

Nemám Money S3, lze FastCentrik napojit i na jiné systémy?

Samozřejmě můžete FastCentrik používat i když Money S3 nevlastníte nebo vlastníte jiný účetní software. FastCentrik lze napojit např. na účetní program Pohoda. Libovolný ekonomický systém lze napojit prostřednictvím vestavěných XML importů a exportů.

Získejte slevu 10% pro dobu 12 měsíců!

Pokud si objednáte FastCentrik prostřednictvím on-line objednávky a v objednávce zadáte slevový kód BLAHASOFTS (pro variantu SILVER) nebo BLAHASOFTG (pro variantu GOLD), automaticky získáte slevu na 12 měsíců provozu eshopu FastCentrik ve výši 10% z pravidelných poplatků.

Objednej FastCentrik teď a získej slevu 10% pro dobu 12 měsíců!


Slevu může uplatnit kdokoli, sleva není vázána na vlastnictví ekonomického systému Money S3. Slevu lze uplatnit pouze při objednání nové licence FastCentrik.

Hlavní vlastnosti FastCentriku

Napojení na velkoobchodní dodavatele

E-shop systém FastCentrik je možno napojit na dodavatele, jejichž neustále se rozšiřující seznam naleznete níže. Díky tomu lze elegantně, zcela automaticky a pravidelně získávat data od vybraného dodavatele a u některých dodavatelů i připravovat data objednávek pro import do jejich ERP systému. Ušetří vám to mnoho času i financí a data na e-shopu budou vždy aktuální. Navíc si díky jedinečnému systému zámků můžete postupně dodavatelská data u jednotlivých produktů nahrazovat vlastními „přepisy“, které vám pravidelné importy nepřepíší. Můžete si tak postupně vytvářet unikátní popisy produktů i kategorií a vyloučíte tak rizika SEO duplicit.

Seznam dodavatelů kompatibilních se systémem FastCentrik

V současné době propojení s FastCentrikem podporují níže uvedení dodavatelé:

Vaše pozice: Úvod >> >> >> Money a FastCentrik