Přednosti Money

Šest předností programu Money S3

Krabice Money S3

1. Snadná obsluha a rychlost práce

Money patří mezi nejlépe ovladatelné účetní programy. Uživatelé s ním umí velmi rychle pracovat, použité uživatelské rozhraní je shodné s MS Outlook. Money S3 nabízí jednoduché a snadné ovládání pro účetní, ekonomy, obchodníky i manažery. V přehledně uspořádané „Aktivní pracovní ploše“ máte přístupnou libovolnou funkci Money S3 na jedno klepnutí myši.

K dispozici máte velké množství nadstandardních funkcí, které usnadňují Vaše podnikání, a to s minimálními nároky na zaškolení a nasazení systému. Při většině akcí lze využívat nápovědy.

Jedním z hlavních požadavků je rychlost vkládání dat. V Money S3 jsou definovány tzv. šablony, které za Vás při pořízení dokladu předvyplní nejčastěji používaná políčka a vy pak doplníte pouze zbývající nezbytná data.

2. Široká podpora zákazníků a dostupnost aktualizací

Výrobcem je zaručená pravidelná legislativní aktualizace, v prvním roce bezplatná, v dalších letech za velmi nízkou cenu. Všechny produkty jsou aktualizovány několikrát do roka.

Dále je poskytována technická podpora, buďto telefonická nebo on-line. Samozřejmostí jsou bezplatné zdroje informací na internetu, jako např. často kladené otázky, soubor tipů a triků, sada příruček atd.

Také je možné objednat si kurzy a školení k programu Money, nebo si vyžádat zásah servisního technika.

Aktualizace a technická podpora jsou poskytovány v rámci služby Aktualizace.

3. Cenově výhodná koupě a úspora nákladů

Vzhledem ke svým funkcím patří Money S3 k cenově nejvýhodnějším na trhu. V ceně programu získáváte zdarma funkce, které jsou u konkurence za příplatek (pokladnu Money S3 Kasa, řízení vztahů se zákazníky - CRM atd.)

4. Stabilní zázemí výrobce

Cígler software

CÍGLER SOFTWARE, a.s., je jedním z největších tuzemských výrobců ekonomického softwaru pro malé a střední společnosti s tradicí od roku 1990 a s rozsáhlou sítí servisních míst po celé ČR. Tradice a stabilita je zárukou dalšího vývoje ekonomických systémů pro zákazníky. Firma je držitelem certifikátu kvality dle normy ISO 9001:2008 z roku 2009.

Patří mezi TOP 100 IT společností a je jedním z nejvýznamnějších českých producentů ekonomických aplikací a podnikových informačních systémů. Disponuje vlastními školícími a konzultačními středisky v Brně, Praze, Liberci, Plzni, Ostravě a Uherském Brodě. Podpora produktů je zajištěna prostřednictvím sítě Konzultačních a prodejních center a Certifikovaných profesionálů Money S3. Cígler software spolupracuje také s řadou externích daňových poradců, auditorů a dalších.

CÍGLER SOFTWARE nabízí plnou škálu služeb zákaznické podpory, mezi kterými nechybí ani odborná školení a individuální servis u zákazníka.

5. Otevřenost, možnost rozšíření, úspora práce

Money S3 komunikuje s kancelářskými programy Microsoft Office (připojování souborů, přímé provázání na Outlook v CRM) a přes XML může snadno spolupracovat s dalšími programy třetích stran.

6. Oblíbený a pokrokový software

Money S3 je podle různých anket z posledních let nejoblíbenějším a nejrozšířenějším programem pro vedení účetnictví a obchodních a výrobních agend. Má několk desítek tisíc instalací a mnoho kladných referencí od uživatelů.

 

Vaše pozice: Úvod >> >> Přednosti