Účetní centrála - výměna dat mezi klientem a účetní firmou

Účetní centrála šetří práci a čas účetních

Mnoho účetních firem, které účtují v účetním programu Money S3, přepisuje doklady od svých klientů ručně do účetnictví. Tato práce zabere spoustu času a navíc je zde riziko vnesení chyb.

S modulem „Účetní centrála" je možné vystavovat doklady na straně klienta a odesílat je do Money S3 v účetní firmě přes internet nebo na paměťovém médiu (CD, flashdisk) tak, že je může účetní firma okamžitě přečíst a zpracovat, přičemž je jedno zda je vedena daňová evidence nebo podvojné účetnictví a zda mají klienti jednu nebo více provozoven, na kterých vystavují doklady. Stačí, když firma i klient používali Money S3 s Účetní centrálou.

Účetní centrála získala cenu IT produkt roku 2010.

Stáhněte si příručku Práce s modulem Účetní centrála ve formátu PDF (3 MB).

Jak Účetní centrála funguje?

Od klienta se do účetní firmy (na centrálu) přenáší:

Všechny uvedené doklady se po přenesení (lze zvolit, zda všechny doklady nebo jen nové) od klienta na centrálu uzamknou, aby je klient nemohl omylem nebo bez souhlasu účetního změnit. Po načtení údajů (i velké množství dokladů se načte za pár sekund, v případě velkých objemů dat maximálně za několik minut) můžete na centrále okamžitě údaje zpracovávat, rozúčtovat nebo změnit jejich zaúčtování, spárovat úhrady, zpracovat evidenci salda, DPH a pod. Z účetní centrály můžete klientovi odeslat zpět informace o úhradách faktur.

ucetni centrala export dat

V průvodci exportu dat na centrálu označíte rozsah dat, která chcete exportovat a tlačítkem Dokončit zahájíte vlastní přenos.

Způsob přenosu dat mezi centrálou a klientem

Data mezi moduly „Účetní centrála" a „Účetní klient" se přenáší pomocí přehledného průvodce přímo v Money S3. Je možné nastavit export dat s možností přenesení dat na externím paměťové médium (USB, CD), odeslání na FTP server nebo odeslání e-mailem. Obdobně probíhá i import dat. Technicky probíhá přenos dat v komprimovaném XML formátu.

ucetni centrala karta aplikace

V nastavení modulu lze zvolit, zda data pro export a import budete přenášet pomocí e-mailu, FTP nebo na externím médiu ve vybrané složce.

Jaké výhody přináší účetní centrála?

Účetní firmy ocení:

Výhody pro klienty:

Ceny a licenční podmínky

Pokud jste účetní kanceláří nebo vedete účetnictví svým klientům, můžete si modul „Účetní centrála" dokoupit jednorázově v ceně 2990 Kč bez DPH. Modul „Účetní centrála" v této ceně je platný pro všechny vaše licence.

Modul Účetní klient v ceně 990 Kč bez DPH si zakoupí zákazník, který bude exportovat doklady pro účetní kancelář (Účetní centrálu). Modul „Účetní klient" je platný pro všechny licence registrované na zákazníka.

Pro provoz účetní centrály potřebujete Money S3 ve verzi 11.070 a vyšší.

Videoukázka modulu Účetní centrála a Účetní klient

Vaše pozice: Úvod >> >> >> Účetní centrála