Kniha jízd

Účetní program Money S3 má knihu jízd je navrženou tak, abyste mohli co možná nejrychleji a nejpohodlněji vkládat jednotlivé jízdy. Zadáte-li osobní číslo řidiče, systém automaticky dosadí jeho vozidlo a naopak. Zadáte-li počáteční či koncový stav tachometru, dopočítají se ujeté kilometry a opět i naopak.

Často opakované jízdy (např. na poštu) si navíc můžete rychle vyvolat ze seznamu a v takovém případě se vám dosadí automaticky nejenom účel cesty, ale i ujeté (a přepočítané) kilometry. Jízdy lze vést i na jednotlivé zakázky a tisknout v přehledné sestavě.

Evidence vozidel

Ke každému vozidlu (služebnímu i soukromému) vedete základní informace o SPZ, čísle motoru, průměrné spotřebě apod. Vedete zde však i praktické informace o datech kontroly STK, emisí prohlídkách - Money S3 je hlídá a pokud máte některý z těchto termínů zameškaný, v seznamu vozidel to bude vyznačeno.

Evidence řidičů

Pro pohodlné zadávání jízd lze k osobním údajům zaměstnance přičlenit vůz, který má přidělen. Užitečná je i informace o posledním absolvovaném školení řidičů.

Vaše pozice: Úvod >> >> Kniha jízd