Systémové požadavky

Instalace ekonomicko systému Money S3

Instalace ekonomického systému Money na jeden počítač je poměrně jednoduchým úkonem, který během několika minut zvládne běžný uživatel sám a bez nutnosti zvláštních odborných znalostí v oboru informačních technologií.

Nasazení síťové verze ekonomického systému Money zvládne počítačově zdatný uživatel, při instalaci lze využít tištěnou dokumentaci i konzultaci s techniky po telefonu.

Doporučené požadavky na pracovní stanice uživatele

Pro provoz Money S3 na jednom počítači postačí zcela běžné vybavení a instalace softwaru na lokální stanici nevyžaduje žádné zvláštní znalosti.

Provoz na lokálním PC

Volitelné či doplňkové vybavení

Certifikace Money pro Windows Vista a Windows 7

Podnikové informační systémy Money v rámci strategického partnerství se společností Microsoft úspěšně prošly přísnými testovacími procesy a získaly ocenění Certified for Windows Vista a dále splnily vysoké standardy spolehlivosti, výkonnosti a kompatibility s Windows 7.

Doporučené požadavky na server

Doporučené systémové požadavky na server závisí na datovém zatížení celého systému. Důležitým faktorem je nejen počet uživatelů, počet záznamů a velikost databáze, ale i skutečnost, zda pro přístup k datům používají uživatelé terminálové připojení.

Doporučení pro práci v síti

Pro provoz v počítačové síti jsou nároky na hardware vyšší, úměrné počtu provozovaných PC a množství dat. Proto nasazení síťových verzí doporučujeme svěřit do rukou odborníkům, kteří jsou připraveni kromě instalace provést i individuální nastavení systému a zaškolení vašich pracovníků. Kontakty na Konzultační a prodejní centra naleznete zde.

Volitelné či doplňkové vybavení

Vaše pozice: Úvod >> >> Systémové požadavky