Kniha jízd a cestovní náhrady

Všechny komplety Money S3 obsahují bezplatný modul Kniha jízd. Pro náročnější uživatele je k dispozici nový placený modul Kniha jízd a cestovní náhrady, které lépe řeší plánování cest a automatické generování Knihy jízd, například podle skutečného stavu tachometru.

Jak modul Kniha jízd a cestovní příkazy šetří čas?

Potřebujete dopsat knihu jízd za několik měsíců zpátky? Ocenili byste, kdyby program připravil vyúčtování náhrad služební cesty a přenesl je do účetnictví? Pak je pro vás určený modul Money S3 Kniha jízd a cestovní náhrady. Jeho největší předností je integrovaná mapa České republiky, Slovenska a celé Evropy, do které můžete (podobně jako u GPS) umísťovat traťové body, přesouvat je a v Money S3 si tak naplánovat cestu včetně času a způsobu dopravy, a na základě těchto údajů rychle vystavit i cestovní příkazy.

Kniha jízd a cestovní náhrady usnadní vyplňování knihy jízd. Kromě „ručního" způsobu dovede kniha jízd generovat jízdy za dané období podle zadaného stavu tachometru, a to i tak, že chybějící jízdy „doplní" z cestovních příkazů mezi ty už zadané podle vaší databáze častých jízd. Nemusíte tak třeba denně vypisovat „cesta do/z práce", systém to udělá za vás – a navíc přidá i drobnou odchylku tak, aby cesta jednou měla například 28 km, podruhé pak 31 km.

Cestovní náhrady využívají stávající seznamy zaměstnanců a vozidel, které rozšiřují o nové záložky.

Generování Knihy jízd

Kniha jízd

Generování jízd přímo z faktur

Modul Kniha jízd a cestovní náhrady umožňuje automaticky vkládat záznamy do Knihy jízd na základě faktur a dodacích listů obsahujících zásobu typu Služba, která je uvedená v seznamu služeb na kartě Nastavení agendy / záložka Jízdy. Po vytvoření jízdy z prodejního nebo nákupního dokladu se mezi jízdou a fakturou (resp. dodacím listem) vytvoří vazba.

Cestovní příkazy

Vaše pozice: Úvod >> >> >> Kniha jízd a cestovní náhrady