Servis

Řiďte záruční a pozáruční servis, reklamace i dodavatelské opravy včetně veškeré evidence přímo v Money S3 snadno, rychle a s úsporou pomocí nového modulu Servis.

Možnosti modulu Servis

Modul Money S3 Servis znamená konec papírové či "Excelovské" evidenci servisní agendy. S modulem Servis budete snadno organizovat, evidovat a řídit veškeré činnosti související se servisem, reklamacemi a opravami v libovolném podnikatelském oboru.

Modul obsahuje agendy pro vyřizování zakázek záručního i pozáručního servisu a reklamací, stejně jako evidenci oprav zadaných u vašich dodavatelů. Modul lze přizpůsobit libovolnému odvětví: od prostého řešení reklamací internetového obchodu až po servis a opravy například bílé techniky, počítačů, automobilů, strojních zařízení apod. Modul umožňuje sledování historie každé opravy, klientů a jejich platební morálky. Z modulu lze přímo vystavovat faktury a další související doklady – žádný údaj nebudete muset zadávat vícekrát.

Modul obsahuje dva seznamy – Servisy a Opravy. Doklady v seznamu Servis primárně slouží k evidenci reklamací zboží, které prodáváte (reklamaci uplatňuje váš odběratel), doklady v seznamu Opravy slouží k reklamaci nakoupeného zboží (reklamaci uplatníte vy u dodavatele). Tato nabídka je rozšířena i o možnost reklamace zakoupeného majetku.

ico_pdf Stáhněte si příručku Práce s modulem Servis

Zjednodušení práce s modulem Servis

Karta servisu zbožíVyzkoušejte si modul Servis!

Modul Servis je obsažen ve verzi Money S3 12.000 a vyšší. Vzhledem k vysoké provázanosti s dalšími funkcemi však nelze vyzkoušet ve vaší běžné instalaci Money S3, narozdíl například od Skladových či Účetních analýz. Modul si ale můžete vyzkoušet zdarma v bezplatné verzi Money S3 Start, kterou je možné stáhnout z internetu - limitovaní budete jen běžnými omezeními kompletu Start, tedy množstvím záznamů v jednotlivých seznamech.

Vaše pozice: Úvod >> >> >> Servis