CÍGLER SOFTWARE hlavním partnerem mezinárodní konference Svět informačních systémů 2010

23. dubna 2010

Společnost Cígler Software, a.s., výrobce ekonomických a informačních systémů Money, je hlavním partnerem sedmého ročníku mezinárodní konference Svět informačních systémů 2010, která se koná 16.–17. září 2010 v hotelu Voroněž v Brně.

Mezinárodní konference Svět informačních systémů je největší pravidelnou odbornou akcí pro širokou veřejnost zabývající se aktuálními tématy z oblasti podnikové informatiky a managementu. Konferenci každoročně pořádá Centrum pro výzkum informačních systémů – odborná sekce České společnosti pro systémovou integraci, nyní ve spojení s vydavatelstvím CCB zastoupené redakcí časopisu IT Systems a Fakultou podnikatelskou, Vysokého učení technického v Brně. Nad konferencí převzal záštitu prof. Karel Rais, rektor VUT v Brně.

„Společnost Cígler Software vždy podporovala všechny snahy o propojení podnikatelské a vědecké sféry na poli informačních a komunikačních technologií,“ prozradil Martin Cígler, předseda představenstva Cígler Software. „Ceníme si také této příležitosti spolupracovat i v letošním roce na konferenci Svět informačních systémů. Záleží nám na setkávání odborníků z branže nejen navzájem, ale také se studenty IT, ekonomických a manažerských oborů. Ti se tak mohou dozvědět, jak to skutečně chodí v praxi, ovšem konference není přínosná jen pro ně – my sami využíváme neotřelých myšlenek mladých lidí a studentů, které jsou v dnešní době pro byznys naprosto nepostradatelné.“

Vaše pozice: Úvod