Money S4 - informační systém

Podnikový informační systém Money S4 je ideální pro společnosti, které očekávají vysokou míru přizpůsobivosti díky bohatým možnostem nastavení systému podle potřeb zákazníka, snadnou ovladatelnost po základním zaškolení a rychlou instalaci systému.

Je velmi vhodný i pro společnosti, které očekávají vlastnosti velkých ERP systémů, ale v současné době si nemohou dovolit investici v řádech statisíců korun. Mezi velké výhody patří rychlost nasazení celého řešení v řádu maximálně několika dnů a rychlé a bezpečné zpracování dat uložených v SQL databázi.

Typickým uživatelem Money S4 je společnost používající do deseti PC se stovkami tisíc a více dokladů ročně. Cena Money S4 se pohybuje v průměru od 30 000 do 90 000 Kč.

Který systém Money je pro vás nejvhodnější?

V nabídce Cígler Software najdete celkem tři typy systémů Money. Základním, nikoli však jediným vodítkem při výběru vhodného systému, může být  velikost firmy.

ERP podnikový informační systém Money S4 je vyvíjen podle norem ISO 9001:2008 - CÍGLER SOFTWARE, a.s. byla certifikačním místem URS Czech udělen Certifikát s registračním číslem 35325/A/0001/UK/Cz podle normy ISO 9001:2008 na veškerou činnost společnosti. Společnost je rovněž držitelem certifikace Microsoft Gold Certified Partner , podnikový informační systémy Money si rovněž získaly řadu ocenění, například Slovak Gold, Microsoft Awards a IT Produkt roku.

Vaše pozice: Úvod >> >> Money S4