Účetní program Money S3 získal ocenění Computerworld Excellent 2010

21. kvtna 2010

V testu ekonomických systémů pořádaném časopisem Computerworld s podtitulem „Ekonomické systémy, které vás vytáhnou z krize", získal Money S3 v silné konkurenci českých výrobců ekonomických systémů prestižní ocenění Computerworld Excellent 2010.

Účetní program Money S3 by oceněn zejména za kombinaci široké škály užitečných a praktických nástrojů pro běžnou denní praxi, dodávaných za velmi příznivou cenu. Testy si podrobně všímaly dobře navrženého a přehledného ovládání s příjemně rychlou odezvou a nástrojů výrazně usnadňujících práci s daty.

Pozornosti redakce neunikly ani nadstandardní funkce jako je napojení na databáze ARES a VIES, přímé napojení na datové schránky, široká škála tiskových sestav a možnost okamžitého odesílání dokladů v PDF formátu e-mailem (včetně digitálního podpisu), specializovaný modul Aktivní saldo, výrazně šetřící čas účetních při tzv. čištění salda, nebo možnost napojení systému na libovolný e-shop díky modulu pro výměnu dat v XML formátu, a také přehledný modul Money Dnes, který poskytuje okamžitý náhled na chod společnosti dokonce i z Apple iPhonu.

Money S3 patří k nejrozšířenějším účetním a ekonomickým systémům pro malé a střední firmy u nás i na Slovensku a pravidelně získává ocenění v náročných testech - v posledních měsících se vedle ocenění Computerwordl Excellent 2010 stal Money S3 rovněž tipem časopisu CHIP pro rok 2010 a získal ocenění IT Produkt roku 2009.

Účetní program Money S3 můžete výhodně koupit v našem eshopu BlahaSoft.

Vaše pozice: Úvod